אופן אלום ארט | מערכות הצללה

מערכות הצללה

OPEN ALUM ART מספקת פתרונות הצללה מתקדמים וייחודיים לבתים, משרדים ומבנים ציבוריים כאחד. הצלונים של אופן ארט משתלבים בצורה הומוגנית עם הפתחים, אינם פוגמים בעיצוב החלון, ואינם חוסמים את הנוף הנשקף ממנו. חברתנו מייבאת את מוצריה מהחברות המובילות באירופה, הממוקמות באיטליה.

מדוע צלונים של אופן ארט הם הבחירה הנכונה:

  • הפעלה נוחה וקלה – את הצלונים ניתן להפעיל בצורה ידנית או חשמלית בהתאם לדרישותיכם. באופן החשמלי ניתן לשלוט במאת האחוזים על העלאת והורדת התריס ואף להשאירו במצב ביניים בהתאם למידת האור הרצויה בחלל, בכל נקודת זמן. את ההפעלה מבצעים על ידי מתג או שלט המצורף לצלון. כמו כן, ישנה אפשרות להפעלה ידנית
    בעזרת מנואלה.
  • שליטה מלאה על עוצמת ההצללה – אתם אלו שמחליטים מהי מידת האור שנכנסת אל פנים החלל, החל באור מלא, דרך הצללת ביניים ועד חשכה מוחלטת.
 
  • חיסכון באנרגיה – צלונים מותקנים מחוץ לחלון ועל כן הם חוסמים את הקרינה הסולרית אל פנים החלל, כך שניתן להוזיל בעלויות צריכת החשמל ולהפעיל פחות את המזגן.

 

  • עיצוב מרהיב ואסטטיקה נקייה – את צבע הצלונים ניתן לבחור מבעוד מועד ולהתאימם לעיצוב הרווח בחלל, כך שיתמזגו בצורה הומוגנית. חומרי הגלם האיכותיים ורמת הגימור הגבוהה, מאפשרים עיצוב מרהיב ואסטטיקה נקייה.

 

 

צרו קשר עוד היום ונתאים את הצילון היעיל ביותר עבורכם ועבור צרכיכם
 מוקד הזמנות: 09-8944415