אופן אלום ארט | אודות

אודות

OPEN ALUM ART, חברת בת מקבוצת אבו מאהר, נוסדה בשנת 1964, וחרטה על דגלה לספק למגוון לקוחותיה שירות מקצועי ואדיב ללא פשרות ומאז ועד היום, צברה מוניטין מכובד. כיום מוכרת OPEN ALUM ART כחברה מובילה בתחומה.

חברתנו מספקת מוצרים חדשניים ומקיפים, תוך מתן שירות אדיב ומקצועי, במחירים אטרקטיביים.

ניסיון רב השנים אותו צברה החברה, היקף הפעילות הרחב, רמת השירות הגבוהה, המקצועיות חברת הפשרות וחומרי הגלם האיכותיים, הם שהותירו, מותירים ויותירו, אלפי לקוחות מרוצים.

מוצרי החברה

אופן ארט, מספקת שירותיים ייחודים ומובילים בתחומם אשר מתוכם יכול כל אדריכל, מעצב או אדם פרטי למצוא את מבוקשו בהתאם לצרכיו ומבוקשו, בין היתר:

LUPAK METAL צלונים – חברתנו מספקת תריס ונציאני חיצוני נאסף חשמלי, בעל יתרונות מהותיים, בין היתר שליטה מלאה על עוצמת ההצללה, נוחות הפעלה, עיצוב ,מגוון ,אסטטיקה מופלאה, חיסכון בצריכת חשמל ועוד.

· SOLARLUX- חברתנו מספקת עבור מגוון לקוחות החברה מוצר ייחודי ובלעדי, הכולל דלתות מתקפלות ונאספות למפתחים קטנים וגדולים עד לגובה של 4 מטר ורוחב בלתי מוגבל.

CHERUBINI מנועי גלילה לתריסים –. אנו מספקים מנוע צינורי על כל סוגיו, החל ממכאני ועד אלקטרוני נשלט.

אם גם אתם לא מתפשרים על איכות ומחפשים מוצרים מובילים בתחום, שרות אדיב ומקצועי,ומחירים הוגנים, צרו קשר עם חברת אופן ארט ונשמח לייעץ לכם ללא עלות או התחייבות.

חזון החברה

להוביל בשרות, באיכות ובחדשנות,בכל תחום פעילות החברה.לפתח מערכת יחסים מכבדת ואמינה עם קהל לקוחותינו, המתבססת על אפיון הצרכים, הקשבה, והענקת חווית קנייה מובילה.להכניס אל השוק מוצרים חדשים וייחודיים, שלא קיימים כיום בישראל, בזהה למוצר אותו החדרנו לא מכבר לשוק –SOLARLUXלהצטיין בשרות ולהעניק אותו באופן מידי.להיות מובילים בתחום היבוא ובאיכות חומרי הגלם והמוצר המוגמר.לפתח עם השותפים העסקיים מערכת יחסים המושתתת על אמינות והוגנות, שתוביל להצלחה משותפת.

חיסכון בחשמל–הצגת פתרונות מובילים בחיסכון אנרגטי ושימת דגש על סטנדרטים סביבתיים ובניה ירוקה.

צוות החברה פנוי לקבל את שיחתכם ולהעניק לכם מידע נוסף ופרקטי, שיסייע לכם לקבל החלטה מושכלת ו "מעוצבת".

רק מוצרים איכותיים

חברת אופן ארט, אינה מתפשרת ולעולם לא תתפשר, על איכות.על כן, בחרנו לעבוד עם החברות המובילות ובעלות שם עולמי מאיטליה (בירת העיצוב העולמית): LUPAK METAL ו- CHERUBINI.

חברתנו עובדת גם עם חברת SOLARLUX הממוקמת בגרמניה.
כל בחירה שלנו במוצר המוביל, תעניק לכם מוטיב עיצובי מהותי ומרשים, בחלל בו נתקין אותו.

פנו אלינו עוד היום, עבור עולם חדש מחר.